Aloe Vera Acil Durum Seti

ÜRÜN ADI Aloe Vera Acil Durum Seti

NET MİKTAR Aloe Vera Acil Durum Spreyi (150 ml ) + Aloe Vera Konsantre Jel ( 100 ml ) + Aloe Vera Propolis Krem ( 100 ml )

ÜRÜN KODU 20650

LR’ın en çok satan ve en sevilen ürünü Aloe Vera Acil Durum Seti‘in ( Aloe Vera Box Set ) pek çok kullanım alanı var. Setin içinde Aloe Vera Acil Durum Spreyi ( küçük boy ), Aloe Vera Konsantre Jel, Aloe Vera Propolis Krem çıkıyor ve bu ürünler pek çok cilt rahatsızlığında kullanılabiliyor:

1- Yara, yanık, çarpma, vurma, burkulma, morarma : Sprey, konsantre ve propolis bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.

2- Kaşıntı, sinek ısırması, cilt alerjisi : Sprey ve konsantre yeterli, istenen sıklıkta kaşıntıyı gidermek için kullanılır.

3- Nasırlarda, topuk çatlaklarında : Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis sırasıyla nasırlı yada çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp sonra çorap giyilerek yatılır.

4- Uçuklarda : Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğinizde uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.

5- Hemoroid : Konsantre jel aluminyum folyoya sıkılır ve fitil seklinde rulo yapılıp buzlukta dondurulur ve sonra fitil olarak kullanılır.

6- Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre yalnızca geceleri bu sırayla sürülüp yatılır.

7- Ayak mantarı, tırnak mantarı : Microsilver ayak kremi öncesinde Sprey kullanılır.

8- Hafif egzamalarda : Propolis krem çok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak çok etkilidir.

9- Sedef hastalığı : Sprey, konsantre ve propolisi bu sırayla kullanarak buyuk ilerleme kaydeden çok sayıda insan var.

10- Pişiklerde: Propolis pisik kremi olarak kullanılabilir.

11- Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar : Konsantreyi buzdolabında soğutup uygulamak oldukça etkilidir.

12- El Kremi olarak: Propolis özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller için uygundur.

13- Saç dibi egzamaları: Microsilver şampuanla birlikte duş sonrası saç diplerine sprey kullanmak da çok etkili ve rahatlatıcıdır.

Aloe Vera Acil Durum Seti’ne üye olurken serbest seçim, tanıtım seti veya iş geliştirme setleriyle sahip olabilir veya daha sonrada ister set olarak isterseniz tek tek temin edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın