LR İndirimli Ürünleri

Yep yeni bir yıla girdik. Huzur, mutluluk. sağlık ve güzellik bizlerle olsun diyerek yazımıza başlayalım istedim. 2020 Ocak LR İndirimli Ürünleri yayınlandı. Yalnız bu sene LR Health & Beauty firması çok güzel bir kampanya ve yeni ürünlerle merhaba dedi bize.

İndirimli ürünlere geçmeden evvel ürün yelpazesine iki parfüm ve bir jel içecek daha ekledi diyebiliriz. Bunlarla ilgili yazımızı ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım. Ufak bir ipucu vermek isterim ama. Çok beğendiğimiz Karolina Kurkova parfümlerini sanırım kullananlar unutmamıştır. 🙂

Her sene başında ve ortasında LR Health & Beauty firması ana katalog ( bütün ürünlerin bulunduğu katalog ) güncellemesi yapıyor. Fiyatları değişenler, yeni eklenen veya katalogdan çıkan ürünler olabiliyor. Bunları bizlerle paylaşıyor. Kataloğumuz inceledik. Güzel ve detaylı bir katalog olmuş diyebiliriz. Bunun yanında her ay değişen kampanyaları da devam etmekte.

Bu ay kampanyamızda neler var bir göz atalım.

En başta gözümüze çarpan tabi ki LR DESIGN 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI. Senede birkaç kez parfüm kampanyası yapan firma senin ilk ayında kısa süreliğine de olsa 3 AL 2 ÖDe kampanyasıyla başladı. Ocak ayının 20’ne kadar sürecek kampanya. Ama elinizi çabuk tutun derim. En hızlı stok tüketimi bu kampanya da olmakta.

Ocak ayının sonuna kadar devam edecek olan diğer kampanya ürünleri ağırlıklı olarak Microsilver Plus ve Zeitgard ürünleri. Biran önce fırsat ürünleri sayfamızdan kampanyalı ürünleri inceleyip siparişlerinizi oluşturun derim.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın