LR İndirimli Ürünleri

Dünyadaki ve Ülkemizdeki COVID-19 virüsü ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Aloe Vera Mağazam olarak içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte üzerimize düşen görevlerin farkındayız. Evde kalma imkanları olanların evlerinde kalmalarını, işlerine gitme mecburiyetleri olanlarında ellerinden geldiğince kendilerine dikkat etmelerini can-ı gönülden dilemekteyiz. İnşallah bizlere ve sevdiklerimize en ufak bir zarar gelmeden bu zor süreci atlatıp eskisi gibi normal yaşantılarımıza döneriz.

Bu zorlu süreçte kişisel hijyenimize ve bağışıklık sistemimizin daha kuvvetli olmasına lütfen daha fazla dikkat edelim.

Her ne kadar da moral seviyemiz düşük olsa da elimizden geldiğince hem kendimiz için hemde sevdiklerimiz için yüksek derecede dikkat ederek hayatımıza devam etmek zorundayız. LR kişisel bakım ve Gıda takviyeleriyle daha önceden olduğu gibi şimdi de yanımızda.

2020 Nisan LR İndirimli Ürünlerin de neler var kısaca bakalım.

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali 3’lü Set

Zeitgard Racine Q10-Set

Zeitgard Beauty Diamonds Set

Aloe Vera Box – Acil Durum Seti 2020 Nisan LR İndirimli Ürünleri kataloğunda bazı ürünleri paylaştık. Tüm ürünleri görmek ve incelemek için lütfen buraya tıklayın.

Aloe Vera Mağazam olarak bu zor günleri hep birlikte daha da güçlü çıkarak atlatacağız. Kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın