Bakırköy / İstanbul
iletisim@aloeveramagazam
WhatsApp + 90 553 433 55 34

2019 Mart Ayı İndirimleri

Mart Ayı Fırsat Ürünleri

LR 2019 Mart Ayı İndirimlerini açıkladı. Üyelik indiriminin yanında % 20 varan fazladan indirimden de faydalanıyor olacağız. Peki Mart ayı indirimlerinde hangi ürünler var. Birlikte inceleyelim.

Geçen ay ( Şubat ) LR Classics parfümlerinde çok güzel bir indirim yapmıştı Lr. Bu ay da LR Design parfümlerinde aynı şekilde 3 Al 2 Öde kampanyası yaptı. Mart ayının sonuna kadar sürecek olan kampanya ürün stoklarıyla sınırlı olacak. Biran önce hızlı davranıp parfüm siparişlerinizi hazırlayın deriz.

LR Aloe Vera ürünlerinden günlük ihtiyaçlarımız da kullanacağımız yüz bakım ürünlerinden, Aloe Vera Gündüz KremiAloe Vera Gece Kremi ve Aloe Vera Göz Kremi bu ay % 21 varan artı indirimde. Aloe Vera MSM Vücut Jeli % 20 indirimli.  Aloe Vera saç bakım ürünlerinden Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kürü Spreyi ve Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi % 15 indirimli.

Son olarak LR MicroSilver Plus El Jeli % 16 indirimli.

LR ürünlerine almak istiyorsanız bizlere iletişim formumuz üzerinden ulaşabilir, mağaza sayfamızdan istediğiniz ürünler için ücretsiz siparişler oluştura bilirsiniz.

Ayın İndirimleri 1 – 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.
Ürünler stoklarla sınırlıdır.
LR Health & Beauty kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kargo Bedava

Bir cevap yazın