Gebze / Kocaeli
iletisim@aloeveramagazam
WhatsApp + 90 553 433 55 34

2019 Eylül Ayı LR İndirimli Ürünleri

LR İndirimli Ürünleri

2019 Eylül Ayı LR İndirimli Ürünleri Sonbahar ayının başlangıcı Eylül ayının birinde yayınlandı. Yaz ayına elveda derken sonbahar ayına hoş geldin diyoruz hep birlikte.

Bu ayın bomba süprizi hiç sorgusuz 3 AL 2 ÖDE kampanyalı LR Design parfümleri olacaktır diye düşünüyoruz. Tabi ki diğer indirimde olan güzel ürünlerimizi de unutmamak lazım 🙂 Bildiğiniz üzere LR çıkarmış olduğu birbirinden güzel parfümleri biz kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor. Bundan dolayı bu kampanya bence kaçırılmayacak bir durum. Elinizi çabuk tutun. Daha öncede bu kampanyada stokların çok çabuk tükendiğini iyi biliyoruz.

3 AL 2 ÖDE kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz. İsterseniz değişik üç çeşit isterseniz çok sevdiğiniz bir parfümden üç adet alabilirsiniz.

İkinci bomba kampanya ise LR ürün grubunda en çok satılan ve her evde bulunması gerektiğini düşündüğümüz Aloe Vera Box Set. Bu ay 3 set şeklinde kampanyaya sunuldu. Tanıdıklarınıza çok güzel bir hediye olabilir. Veya daha önce kullandıysanız duymuş olduğunuz memnuniyetten dolayı tavsiye edebilirsiniz. Bu fırsatta kaçmaz bizce.

Aloe Vera Box Set kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer kampanyalı indirimli ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

2019 Eylül Ayı LR İndirimli Ürünleri ay sonuna kadar devam etmektedir. Ay içerisinde LR bizlere güzel süprizler yaparak çeşitli ürünlerde indirimlere, kampanyalara yer vermektedir. Bu yüzden ay içerisinde sayfamızı takip etmenizi ve haber bültenimize kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın